' לקוחות מספרים
 ציוד משרדי
לאוטמן B2B

לקוחות מספרים

בתחום אספקת ציוד משרדי קיימות חסרות רבות. לקוחותינו מספרים על הסיבות המרכזיות שלהם לבחירתם ונאמנותם ארוכת השנים ל "לאוטמן-רימון":


מתן פתרונות כוללים

"זה יתרון אדיר שבעסק אחד ניתן להשיג כל מה שצריכים בנוחות ויעילות, מבלי הצורך לעבוד מול מספר רב של ספקים. רכזנו ב "לאוטמן-רימון" את רכישותינו אנו חוסכים בעלויות, מקבלים את השירות הטוב ביות, וזוכים למענה קשוב לכל בקשה שלנו."  רבקה פרידלנדר, "סימנס ישראל" .

מקצועיות וניסיון רב-שנים 

"רמת הידע, הניסיון וההיכרות העמוקה של עשרות רבות של שנים בתחומי עיסוקה מורגש היטב ברמת המקצועיות של חברת "לאוטמן-רימון". מקצועיות זו מתבטאת הן במתן פתרונות מעולים שאנו מקבלים לצרכים שונים שלנו העולים וצפים מעת לעת, והן בקטלוג המקצועי והמקיף ביותר בתחומו- המהווה כלי עבודה מספר 1 עבורנו."   אריה כהן , "אמדוקס".

מהירות ויעילות ההספקה 

"אין תחליף לשקט הנפשי המושג בעבודה מול ספק שאיכפת לו ממך ושדואג לספק בהתרעה קצרה את ההזמנות לכל סניפנו ברחבי הארץ, וזאת בלי קשר לגודלן ולמרחקן הגיאוגרפי שלהן." מאיר, "איסתא " .

אמינות

"כקניינית הממונה על רכש למספר רב וצומח של סניפים בכל רחבי הארץ חשוב לי לסמוך ללא היסוס על מהימנות ואמינות הספקים עובדים מולי, המספקים את סחורתם ישירות לסניפים השונים. לשמחתי הבחירה שלי ב "לאוטמן-רימון" כספק יחיד של מאות רבות של מוצרים בתחום הציוד המשרדי הוכיחה את עצמה בכל הקשור לאמינות גבוהה ברמת המוצרים, מועדי ההספקה, וכן בהקפדה הרבה על ביצוע אחד לאחד של כל תנאי ההזמנות שלנו."  דורית שמעוני, "טופז מטבחים" .

מחירים תחרותיים

"מדי חודש יוצאים ב "לאוטמן-רימון" במבצעים שונים, שבד"כ הנם אטרקטיביים. אך מעבר למבצעים החודשיים המעניינים, אני כלקוח יכול להיות שקט ובטוח שכיבואן וכספק הפעיל שנים כה רבות בשוק אני מקבל את המחירים התחרותיים וההוגנים ביותר שניתן לקבל."  משיח ארונבאייב, משרד עו"ד י. שפירא  .

חדשנות

"כמעט בכל פנייה טלפונית שלי אני מבקש להתעדכן על קיומם של מוצרים חדשים במגוון של "לאוטמן-רימון", וכמעט תמיד התשובה היא חיובית. יש לי הרגשה שב "לאוטמן-רימון" נעשה כל העת מאמץ להוביל קדימה את השוק, להגדיל ולגוון את סל המוצרים ולתת בדרך זו שירות טוב  ומקצועי יותר ללקוחות, ולענות על ההתפתחויות המהירות בתחום מוצרי המשרד."  שלהבת, "סקאל סוכנויות" .

ייעוץ מקצועי 

קרה לא אחת במשך השנים שפניתי ל "לאוטמן-רימון" בקשר לנושאים ייחודיים כמו: מיכון משרדי, ריהוט משרדי, שיטות תיוק מיוחדות, כספות ועוד. למרות שבאופן שוטף אני מטופלת מצוין על-ידי סוכן מכירות, חזרו אלי מטעם החברה יועצים מקצועיים בתחומם ש "לאוטמן-רימון" מפעילה לנושאים ייחודיים, וייעצו לי הן טלפונית והן בפגישה אישית במשרדי. חשתי שקיבלתי את הפתרונות המקצועיים והטובים ביותר בתחומים השונים, ואת השירות הטוב והאישי ביותר."  ליאור, "יורופקאר".

ניהול תקציב

"לא להרבה ספקים יש את היכולות הטכניות והארגוניות וכן את הרצון להיכנס לתחום ניהול תקציב הרכש עבור הלקוח. כזוכה במכרז לציוד משרדי זה מספר שנים חברת "לאוטמן-רימון" מנהלת עבורנו את תקציב הרכש ברמת היחידות הרבות שלנו בפריסה ארצית. בדרך זו אנו משיגים בקרה מלאה על ניצול תקציבים השונים ברמת היחידות, יעילות וחיסכון במשאבים, וניצול אופטימלי לתקציבים העומדים לרשותנו." רחל, משרד הביטחון .

גמישות

"כשאני פונה לסוכן המטפל בי או למוקד שירות הלקוחות ב "לאוטמן רימון" בבקשה לפריטים חריגים שלא קיימים בקטלוג אני יודעת שהם יעשו הכל, במהירות ויעילות ובמקסימום מאמץ על- מנת להשיג לי את הפריטים המבוקשים, ולא ישאירו אותי ללא מתן פתרון מתאים". שיר , "אלי לילי ישראל ".

 

 


לאוטמן רימון יבוא ושיווק בע"מ | טל'   03-6889002 | פקס   03-6390490  
Logate Technologies | בניית אתרים